Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi

Toplam ürünler (vergi dahil)
Toplam kargo (vergi dahil) Belirlenecek
Toplam (vergi dahil)
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin

ORTAOKULDA NE KAZANDIRIR

İyi bir liseye girebilmek, ortaokulda göstereceğiniz başarıya bağlıdır. İyi bir not ortalaması için öğrenilmesi gereken Türkçe, Fen ve teknoloji, Cumhuriyet Tarihi, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi gibi konuları Hızlı Okuma Teknikleri ile çalışmak mümkündür.

LİSELERE NE KAZANDIRIR

Geleceğinizi belirleyecek LYS/YGS'de hızlı okuyarak çok sayıda adayı geride bırakabilmeniz için Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü, Fizik, Kimya, Biyoloji gibi konuları Hızlı Okuma Teknikleri ile çalışabilirsiniz.

KPSS, ALES, DGS BAŞARISI

Milyonlarca kişinin iş bulmak için girdiği KPSS sınavını kazanmak için okuyup öğrenmeniz gereken Sosyal bilimler, Fen Bilimleri, Edebiyat, Coğrafya ve Tarih gibi ders konularını Hızlı Okuma Teknikleri ile çalışılmasını sağlar.

PROFESYONEL BAŞARI

KariyerOkuAnla.com mesleğinize yönelik Hukuk, Tıp, Mühendislik alanlarında gelişiminizi, terfinizi ve sınavlardaki başarınızı sağlayacak binlerce sayfa kitap, dergi ve makaleyi daha kısa sürede daha az emekle tarama fırsatı sunar.

ÇALIŞMA HAYATINDA HIZLI OKUMANIN ÖNEMİ

Bilginin hızla aktığı günümüz dünyasında zaman, en önemli kaynaktır. Başarı, zamanı iyi kullanandan yanadır. İster iş adamı, ister uzman yönetici, veya ofis personeli ya da CEO olun; mesleğinizi gereği gibi yapmanız, mesleğinizde kendinizi geliştirebilmeniz için işinizle ilgili yayınlar, raporlar, dökümanlar, projeler ve e-maillerle uğraşmak zorundasınız.

Yapılan araştırmalar, hafta boyunca döküman okumak için 22 saatinizi ayırmanız gerektiğini söylemektedir. Bu da günde ortalama 4 saat demektir. Oysa günlük iş yoğunluğunda dakikada 160-220 kelime arasında okuyan bir çalışanın, mesai saati içinde okumaya ayırabileceği süre 1 saati geçemez. Çalışan, bu saati iyi ayarlamazsa iş akışı içinde yapılacak işlere zaman kalmaz. Zamanın iyi yönetilmemesi de performansı, verimliliği azaltır ve iş stresinin artmasına sebep olur.

Peki ne yapmalı? “Okumaktan mı vazgeçelim, yoksa işleri yetiştiremeyip stres mi yaşayalım?” diyebilirsiniz. Bundan yaklaşık 70 yıl önce keşfedilen ve teknolojinin gelişmesi ile içine bilgisayarların dahil edildiği bir eğitim var. Hepimizin duyduğu ya da bir kez olsun seminerine katıldığı bu eğitim; eğer doğru biçimde yapılırsa hayatımızda mucizeler yaratıyor. Daha hızlı görüp algılamakla kalmıyor, okuduğunuzu daha iyi anlıyor, hafızanızı geliştiriyor, daha çok fikir üretip, kolay ve hızlı kararlar almanızı sağlıyor.

İşte KariyerOkuAnla.com tüm bu saydığımız özelliklere daha çabuk ulaşmanızı sağlıyor. Sahip olduğu bilimsel teknik ve kullanım kolaylığı ile okuma hızınızı ve kavrama yeteneğinizi kolayca geliştiriyor. İster iş yerinde, ister yolda ya da evinizde internet olan her yerde çalışmanızı mümkün kılıyor.

Günde sadece 30-50 dakika arası çalışmanız yeterli! Zamanınız az ise 15 dakika çalışıp ertesi gün kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ya da sabah işlere başlamadan önce 20 dakika çalışarak göz kaslarınıza sabah sporu yaptırabilir, göz-beyin koordinasyonunuzu geliştirerek güne daha zinde bir beyinle başlayabilirsiniz. Kalan derslerinizi ise, işten çıkmadan önce 20 dakika içinde yapıp evinize gidebilirsiniz. Üstelik bunu her gün yapmak zorunda değilsiniz.

KariyerOkuAnla.com programını haftada 1 gün çalışmanız yeterli. İşlerinizde daha dikkatli, daha yaratıcı ve daha başarılı olduğunuzu görmek sizi mutlu edecek.

Bloğumuzdan Yazılar

ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ BİZLERE NELER KAZANDIRIR?

ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİNİN ÖĞRENCİLER İÇİN ÖNEMİ

Devamını Oku »

ANLAYARAK HIZLI OKUMA NEDİR?

Anlayarak Hızlı Okuma; göz ve beyin eğitimi ile şimdiki okuma hızınızdan 2-3 kat daha hızlı okumanız ve anlama oranınızın eskisinden daha iyi olmasıdır.

Devamını Oku »

ORTA ÖĞRETİMDE HIZLI OKUMA EĞİTİMİNİN ÖNEMİ

Öğrencilerimiz bu dönemde geleceklerini belirleyecek olan LGS sınavına hazırlanmaktadır. Telafisi olmayan bir sınav olması sebebiyle öğrencinin 7. ve 8. sınıftaki performansı tüm geleceğini etkileyebilmektedir. 

Devamını Oku »