KURUMSAL

Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, Edirne Trakya Kariyer Hızlı okuma kursu 12 senelik deneyimini ve birikimini, kariyerokuanla.com markası ile yepyeni, Anlayarak hızlı okuma eğitim programını hazırlamıştır. Dünya ülkeleri teknolojik başarı üzerine büyük bir yarış içine girmiştir. Bizde, öğrencilerimizi rekabet edebilir, bilgi birikimlerini arttırabilir ve ülkemize faydalı olabilir bir nesil olarak desteklemek istiyoruz. Bunun için öncelikle öğrenebilme hızımızı arttırmalıyız. kariyerokuanla.com anlayarak hızlı okuma programı, sektörün gelişmelerini içinde barındıran en son versiyon Anlayarak hızlı okuma programı eğitimi markasıdır.

Referanslar

Muradiye Akcan Türkiye genelinde binlerce öğrenciye yüz yüze hızlı okuma eğitimi vermiştir. Özellikle, 2012-2013 ve 2013-2014 eğitim yıllarında Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdiği projede 3000 öğrenciyi Hızlı Okuma Eğitimi ile sınava hazırlamıştır. Sınıf ortamında birebir bilgisayar teknolojisi kullanılarak gerçekleştirdiğimiz bu eğitimin sonunda %95’in üstünde öğrenciyi 300 kelime ve üstüne çıkararak büyük bir başarı yakalanmıştır. Eğitim verdiğimiz bazı kurum ve kuruluşlar

Medyada Biz

kariyerokuanla.com™ HIZLI OKUMA EĞİTİM
PROGRAMINI, HEMEN KULLANMAYA BAŞLA.

Artık kariyerokuanla.com™ hızlı okuma programının muhteşem teknolojisi ile tanıştınız. Son adımınızı atın ve bu güçlü teknolojiyi kullanarak geleceğinize yatırım yapın.

Sıkça Sorulan Sorular

Hızlı Okuma; göz ve beyin egzersizleri yardımıyla göz kaslarının güçlendirilmesi, hızlandırılması, hızlı görme ve hızlı algılama becerisinin kazandırılması esasına dayanır. Eğitim almış herkes 2-5 kat daha hızlı okuyabilir ve okuduğunu çok daha iyi anlayabilir.